logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентський науковий круглий стіл «Розвиток обліку та оподаткування в Україні»

Загальна інформація

За традицією щорічно кафедра обліку та оподаткування Київського національного торговельно-економічного університету проводить студентський науковий круглий стіл. Не став винятком і цей навчальний рік. Захід, що відбувся 29 листопада 2019 року, було присвячено проблемам розвитку обліку та оподаткування в Україні.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися проректор з наукової роботи, д.е.н., професор  С. В. Мельниченко, декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем О. А. Харченко, завідувач кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., професор О. В. Фоміна, які зазначили важливість науково-дослідної  роботи студентів у підготовці фахівців та їх професійному зростанні.

У роботі заходу взяли участь О. Каравай – старший бухгалтер відділу аутсорсингу ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА» (випускниця кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ), КСокол – провідний бухгалтер ТОВ «Актив консалтинг», студенти спеціальності «Облік та оподаткування», студенти Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, викладачі кафедри та ТЕК КНТЕУ.

Основна увага учасників круглого столу була акцентована на проблемах застосування професійних знань зі сфери обліку та оподаткування у сучасному бізнес-середовищі, особливостях трансформації фінансової звітності у звітність за міжнародними стандартами, системі звітності у форматі XBRL, концепції запровадження системи руху запасів, обліку криптовалют та технологіям блокчейн, обліку операцій з електронними грошима тощо.

Щиро дякуємо всім учасникам за цікаві виступи, участь у дискусії та бажаємо подальших наукових успіхів!

29.11.2019
42265
3266
остання редакція 02.12.2019
42265