Виїзний захист ВКР магістрів зі спеціальності «Маркетинг» у головному офісі ГК «Фокстрот»

У приміщенні головного офісу Групи компаній «Фокстрот» 2 грудня 2019 року вперше відбувся виїзний захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності «Маркетинг».

До складу екзаменаційної комісії входили: голова екзаменаційної комісії – прессекретар, керівник відділу зв’язків з громадськістю ГК «Фокстрот», к. н. з соц. ком. Білецька А. В., члени комісії – д.е.н., професор кафедри маркетингу Лабурцева О. І. к.е.н., доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики Григоренко Т. М., к.е.н., доцент кафедри маркетингу Янковець Т. М.

Співробітники маркетингової служби ГК "Фокстрот" взяли участь у процедурі захисту, ставили практичні питання та давали цінні поради. За результатами захисту відмінні оцінки отримали студенти: Демчук Д. Р., Деревецька А. О., Красновид В. В., Лукащенко А. В., Максимів Ю. М., Марущак А. В., Чайко І. М.

Голова екзаменаційної комісії А. В. Білецька відзначила високий рівень підготовки студентів, проведений магістрантами якісний аналіз маркетингового середовища та основних чинників результативності маркетингової діяльності, а також обґрунтованість висновків та пропозицій щодо вдосконалення маркетингової діяльності підприємств.

Захист випускних кваліфікаційних робіт відбувся на високому організаційному та науковому рівні та засвідчив важливість конструктивної співпраці КНТЕУ, зокрема кафедри маркетингу університету, та ГК «Фокстрот».

остання редакція 11.12.2019