Фінал Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів "Бізнес-трамплін"

П’ятий рік поспіль в Київському національному торговельно-економічному університеті проводиться студентський Конкурс бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН» та вдруге в статусі Всеукраїнського конкурсу бізнес-проєктів. Цього року в Конкурсі взяли участь 29 команд студентів з різних регіонів України. На фінал Конкурсу було відібрано п'ятнадцять кращих бізнес-проєктів, які претендували на призові місця.

Організаторами конкурсу виступили: ректорат, кафедра економіки та фінансів підприємства, бізнес-інкубатор КНТЕУ.

Проєкти фіналістів оцінювало журі, до складу якого увійшли представники закладів вищої освіти, державної інноваційно-кредитної установи, бізнесу та бізнес-інкубаторів:      Мельниченко С. В. – д. е. н., професор, проректор з наукової роботи КНТЕУ; Блакита Г. В. – д. е. н., професор, завідувач кафедри економіки та фінансів підприємства КНТЕУ; Трубей О. М. – к. е. н., директор Центру бізнес-тренінгу Київського національного торговельно-економічного університету; Трофім’юк В. І. – фахівець відділу комунікацій та стратегії розвитку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; Струцинський О. А.  - директор інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge»; Курило Д. В.  – фінансовий директор «Bayadera group»; Перната К. Ю. - координатор програми стартапів «Global Clean  Tecchnology Innovation Program for small and medium enterprises in Ukraine»; Нагієва В. – менеджер проектів мережі академічних бізнес-інкубаторів «YEP».

За результатами публічного захисту різнопланових бізнес-ідей були визначені переможці конкурсу. Призові місця серед фіналістів розподілилися наступним чином:

І місце – команда КНТЕУ з бізнес-проектом «ТЕМБ - твій електронний медичний браслет» (Марчук Андрій, Місецький Денис) та Тупікова Катерина з проєктом «Фільтраційна віконна система», студентка Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

ІІ місце  - команда  КНТЕУ з бізнес-проектом «ET4Y – додаток» (Чухно Анастасія, Галунко Марина, Кравченко Єлизавета), команда Сумського національного аграрного університету «Helthy-Фудтрак»/Helth food is a best chois (Рибкін Вадим, Бородавка Антон), команда Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова з проєктом «Фітнес-центр для мами та дитини» (Грехова Олександра, Грицькова Анастасія), а також команда Криворізького економічного інституту ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана з проєктом "Energi Craft" (Азьома Валерія, Шумаков Дмитро).

ІІI місце - Гринько Олександр, студент Чернівецького торговельно-економічного інституту  КНТЕУ з проєктом «Переробка автомобільних шин і покришок в гумову крихту Rubber», команда Львівського національного аграрного університету з проєктом «Вирощування волоського горіха» (Тимків Ірина, Стецюк Олексій, Петрик Юлія), Кривонос Софія, студентка ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» з проєктом «Soficrown accessories», студент КНТЕУ Чернігівський Іван з проєктом «Serpantin», Тетерчук Олена студентка Житомирського торговельно-економічний коледжу з проєктом «Спа-салон «Bee Spa», команда ХГУ "Народна українська академія" з проєктом реціклінгу твердих побутових відходів (Ушаков Микита, Шендрик Вячеслав), команда Державного університету «Житомирська політехніка» з проєктом Кафе «Ендорфіни»  (Добжанська Анна, Дубченко Тетяна), та слід відзначити учня загально-освітньої школи  №5, м. Києва, Калініченкова Андрія, за його проєкт «Glacin Cтарт окуляри AR– доповненої реальності»

Фіналістів привітала та вручила нагороди перший проректор КНТЕУ, професор Притульська Н. В.

Спонсорську підтримку Конкурсу надали: французька компанія L’Oréal Україна. Фінансовий директор  компанії  «Bayadera group», Курило Дмитро,  нагородив авторів двох проєктів грошовими призами, відзначивши їх актуальність та глибину розробки.

Менеджер проектів мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP, Віса Нагієва,  запропонувала молодим стартаперам взяти участь в інкубаційній програмі мережі бізнес-інкубаторів YEP!

Фіналісти заручилися підтримкою Державної інноваційної фінансово-кредитної установи в особі Трофім’юк В. І., фахівця відділу комунікацій та стратегії розвитку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

На закінчення учасники Конкурсу висловили щирі слова подяки за організацію та проведення  конкурсу.

Організатор конкурсу – кафедра економіки та фінансів КНТЕУ щиро вітає переможців «Бізнес-трампліну», бажає успіхів у досягненні підприємницьких цілей та з радістю чекає на нових учасників у наступному році!

остання редакція 03.12.2019