ІІІ Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми»

Реалізуючи провідні місії, Київський національний торговельно-економічний університет – «Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь» та Українська асоціація зовнішньої політики – «Служити своєму народу як професіонали у сфері публічної зовнішньої політики» провели ІІІ Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» з метою привернення уваги студентської молоді до актуальних міжнародних проблем, розробки пропозицій та рекомендацій щодо їх вирішення і втілення у практичну діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань України.

Конкурс відбувся у два етапи. Перший етап - збір науково-популярних есе (на конкурс надійшло понад 55 студентських робіт із закладів вищої освіти України), другий етап - «сліпе оцінювання» студентських робіт членами експертної групи.

3 грудня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулось підбиття підсумків ІІІ Всеукраїнського конкурсу студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» та оголошення його переможців.

Урочистий захід відкрили ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, президент Української асоціації зовнішньої політики, надзвичайний і повноважний посол України Володимир Дмитрович Хандогій.  З промовами виступили віце-президент Української асоціації зовнішньої політики, надзвичайний і повноважний посол України, к.ю.н. Олександр Михайлович Купчишин, виконавчий директор, член Ради директорів Української асоціації зовнішньої політики, Надзаичайний і повноважний посол Цибух Валерій Іванович, завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ, д.ю.н., професор Людмила Миколаївна Дешко, викладачі та студенти закладів вищої освіти України – учасники конкурсу. На урочисте відзначення також завітали перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська та проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Валерій Миколайович Сай.

Лауреатом конкурсу стала Вовк Андріана Русланівна, Національний університет «Львівська політехніка» (тема есе «Екоактивізм – сучасний тренд міжнародних відносин»).

• Перше місце посіла Остапенко Наталія Володимирівна, Київський національний торговельно-економічний університет (тема есе «Нелегка боротьба з чорним ринком легкої зброї»).
  • Друге місце посіла Кліщук Юлія Олександрівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ (тема есе «Соціальне підприємництво: світовий досвід та аспекти становлення в Україні»).
  • Третє місце розділили Бібік Роман Володимирович, Національний університет «Львівська політехніка» (тема есе «Українська діаспора та її вплив на формування зовнішньої політики Канади щодо України») та Іванисько Світлана Олександрівна, Київський національний торговельно-економічний університет (тема есе «Питання ратифікації Україною Римського статуту МКС 1998 р.»).

Переможці конкурсу були нагороджені іменними дипломами та подарунками.

Відзнаки конкурсу та сертифікати отримали:

• Мацейчук Віра Миколаївна, Київський національний торговельно-економічний університет (тема есе «Міжнародно-правова основа права на освіту в системі прав людини»);
  • Ванівська Галина Романівна, Національний університет «Львівська політехніка» (тема есе «Проблеми та перспективи відносин Європейського Союзу і Російської Федерації»);
  • Варченко Анастасія Володимирівна, Київський національний торговельно-економічний університет (тема есе «Актуальні питання співпраці країн у сфері мирного освоєння космічного простору»);
  • Мануйлова Анна Миколаївна, Запорізький національний університет (тема есе «Формування громадської думки щодо королівської родини та іституту монархії у британських ЗМІ»).

Відзначені учасники конкурсу отримали пам’ятні подарунки від Київського національного торговельно-економічного університету та Української асоціації зовнішньої політики.

Із виступів студентів закладів вищої освіти – учасників конкурсу прозвучали слова подяки організаторам за привернення уваги молоді до актуальних міжнародних проблем, плекання професійних цінностей, активізацію науково-дослідної роботи студентів, підтримку обдарованої молоді.

остання редакція 09.12.2019
Vega