Чемпіонство "Purple Cheer": перемога на Кубку України та Кубку м. Києва з чирлідингу серед студентів

Збірна КНТЕУ з чирлідингу "Purple Cheer" підтвердили своє чемпіонське місце на п'єдесталі пошани.

Команда Київського національного торговельно-економічного університету 1 грудня 2019 року здобула перемогу на Кубку України та Кубку м. Києва з чирлідингу серед студентів.

Дівчата вибороли золото серед команд Відкритого Кубку України в номінації "Cheer Dance Show". Та здобули першість серед ЗВО міста Києва.

Сумуючи результати дуетів та команди, дівчата стали абсолютними чемпіонами м. Києва серед ЗВО.

За результатами дня змагань команда Київського національного торговельно-економічного університету  виборола І місце у загальнокомандному заліку Кубку м. Києва з чирлідингу серед студентів в програмі V Спартакіади серед ЗВО 2019/2020 н.р.

До складу збірної увійшли й першокурсниці. Дівчата тренувались кожного дня заради майбутніх перемог і досягли їх!

Склад команди:

• Заславська Владислава, капітан команди, ФМТП 3-20,
  • Гостєва Аліна, ФМТП 3-4,
  • Охріменко Ангеліна, ФМТП 3-7,
  • Волошина Марія, ФРГТБ 3-17,
  • Лєдовська Анастасія, ФТМ 2-14,
  • Надежко Ганна, ФМТП 2-14,
  • Шеремет Анастасія, 2-13,
  • Колотова Лоліта, ФФБС 1-4,
  • Тихоневич Діана, ФРГТБ 2-14,
  • Сніжко Дар'я, ФРГТБ 1-19,
  • Мельник Марина, ФМТП 1-19,
  • Кобилінська Марія, ФМТП 1-8,
  • Макарова Ганна , ФМТП 1-4,
  • Олєнєва Анастасія, ФМТП 1-1,
  • Афоніна Еліна, ФМТП 1м-6,
  • Ніколаєвська Ірина, ФРГТБ 2-9,
  • Гром Юлія, ФМТП 2-16.

Також дівчата дебютували в номінації дуети. За дуже короткий час спортсменки встигли підготувати переможні програми.

Номінація "Cheer Dance Jazz":

• І місце - дует Заславська Владислава і Надежко Ганна,
  • ІІ місце -  дует Олєнєва Анастасія і Афоніна Еліна.

Номінація "Pom Dance":

• І місце - дует Ніколаєвська Ірина і Гром Юлія.

Номінація "Cheer Dance Urban":

• ІІ місце - дует Гостєва Аліна і Охріменко Ангеліна,
  • І місце - цей самий дует завоював серед команд  ЗВО м. Києва.

Щиро вдячні старшим викладачам кафедри фізкультури Дембіцькій Олені Олександрівні та Янченко Ірині Миколаївні та капітану команди - Заславській Владиславі.

Бажаємо подальших успіхів на всеукраїнському і міжнародному рівнях!

01.12.2019
остання редакція 09.12.2019