Науково-практичний семінар «Верховенство права: питання правовстановлення та правозастосування»

У Київському національному торговельно-економічному університеті в рамках Всеукраїнського тижня права відбувся науково-практичний семінар «Верховенство права: питання правовстановлення та правозастосування».

4 грудня 2019 року у SMART-бібліотеці студенти, аспіранти, викладачі університету мали нагоду ознайомитися з основними аспектами верховенства права, а також висловити власні міркування та отримати відповіді на свої запитання.

Відкрила семінар доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права доц. Можайкіна О. С.,  зазначивши, що за даними Міжнародної неурядової організації World Justice Project Україна у 2017-2018 рр. посіла 77 місце з поміж 126 країн світу в рейтингу з верховенства права.

Спікером заходу виступила Наталія Миколаївна Ковалко - кандидат юридичних наук, доцент кафедри фінансового права КНУ імені Тараса Шевченка, партнер Адвокатського об'єднання "Winner Lex", член Кваліфікаційної палати КДКА Київської області, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, адвокат, бізнес-медітор.

Учасників семінару привітав ректор КНТЕУ А. А. Мазаракі, висловивши надію, що принцип верховенства права буде пріоритетним у всіх сферах життєдіяльності.

остання редакція 09.12.2019
Vega