Збірні КНТЕУ з перетягування канату - чемпіони України!

На базі Київського національного торговельно-економічного університету 7 грудня 2019 року відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед студентів та, окремо, серед дорослих.

Три чоловічі збірні команди «Атлантів» повністю зайняли п’єдестал чемпіонату України серед студентів, адже вибороли всі три призових місця! На чемпіонаті серед дорослих «Атланти» також переможці – І та ІІІ місця!

Жіноча збірна «Атлантів» зробила «золотий дубль», перемігши 6 команд-суперників та ставши чемпіоном як серед студентів, так і серед дорослих!

Вітаємо наших спортсменів, студентів КНТЕУ з черговою перемогою в чемпіонаті України з перетягування канату серед дорослих та студентів!

Дякуємо за підготовку чемпіонів тренерам Артему Цибровському та Олексію Володимировичу Черепову.

07.12.2019
остання редакція 13.02.2020