2-й етап Кубку КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?»

Другий етап Кубку Київського національного торговельно-економічного університету з гри «Що? Де? Коли?» був проведений на пакеті запитань та у залік 3-го етапу відкритої Молодіжної ліги України, за перемогу у якій змагаються близько 200 команд з багатьох міст нашої держави.

У турнірі, місцем проведення якого 4 грудня 2019 року став читальний зал бібліотеки КНТЕУ, взяли участь шість найсильніших команд університету, складених з представників усіх факультетів.

Провів гру координатор проєкту в КНТЕУ доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

Три години напруженої та цікавої інтелектуальної боротьби промайнули непомітно і у підсумку були визначені переможці етапу:

І місце – команда «ЮВ» (збірна ФОАІС, ФРГТБ, ФТМ та ФЕМП):

• Баєв Роман
  • Крутій В’ячеслав
  • Швайцер Вероніка
  • Масловський Олександр

ІІ місце – команда «Все еще не придумали» (ФТМ):

• Проценко Дмитро
  • Богут Юлія
  • Трунова Валерія
  • Пятуніна Марина
  • Кваша Катерина

ІІІ місце – команда «Главне не побєда, а участвіє» (ФФБС), яка була складена лише з двох гравців:

• Відякова Євгенія
  • Шахрай Владислав

Згодом стануть відомі результати виступу команд на інших ігрових майданчиках.

Вітаємо переможців і чекаємо усіх охочих на наступних етапах Кубку! Слідкуйте за анонсами!

остання редакція 11.12.2019
Vega