logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Системні технології ТОВ «Епіцентр-К»: знайомство із майбутнім

Загальна інформація

Викладачі нашого університету мають глибокі переконання про те, що «Хто багато працює, той багато й знає!», активно поєднуючи аудиторні та виїзні заняття практично зі всіх навчальних дисциплін.

Тому чергове практичне заняття студентів 1-го курсу 15 групи освітньої програми «Менеджмент персоналу» з дисципліни «Системи технологій» (викладач – Юлія Білявська) відбулося 26 листопада 2019 року в одному із найбільших гіпермаркетів в Україні - «Епіцентр К» (вул. Братиславська, 11), що є лідером з роздрібної торгівлі DIY – ринку в Україні та стратегічним партнером університету.

Насичену новими знаннями та емоціями екскурсію по гіпермаркету відвідувачам провела менеджер з персоналу гіпермаркету Яна Євтушенко. Разом із наставником групи Іриною Миколайчук студенти ознайомилися з історією створення мережі «Епіцентр», її структурою та політикою, асортиментом товарів у різних торговельних відділах, зі специфікою їх викладки, акційними пропозиціями, із особливостями роботи з персоналом. Екскурсанти були вражені злагодженою системною роботою великого колективу підприємства, професійним менеджментом, особливостями організаційної культури та фірмового одягу продавців.

Наприкінці екскурсії студенти отримали запрошення на проходження  виробничої практики у ТОВ «Епіцентр К», а після закінчення КНТЕУ – долучитися  до команди HR-фахівців потужної мережі будівельних гіпермаркетів в Україні.

Щиро дякуємо Яні Євтушенко за проведену пізнавальну екскурсію, яка надовго залишиться у пам’яті відвідувачів, та сподіваємося на майбутні цікаві зустрічі!

26.11.2019
433884
2928
остання редакція 12.12.2019
433884