Перемога на Всеукраїнському студентському турнірі з кіберспорту - «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup»

Міністерством освіти і науки України було проведено Всеукраїнські змагання серед студентів з кіберспорту «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup», де брали участь 84 команди з різних закладів вищої освіти України.

Фінал всеукраїнського кіберспортивного турніру серед студентів України «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» з "Dota 2"  відбувся у Черкаському національному університеті.

У грі «Dota 2» змагалися команди «Black Squad» Київського національного торговельно-економічного університету (капітан – Кирил Панасенко, студент першого курсу ФРГТБ) та «NAU Stewards» Національного авіаційного університету (капітан – Гліб Орловський).

У результаті запеклої боротьби переможцем турніру стала команда КНТЕУ «Black Squad»,  яка отримала кубок та призовий фонд.

Представником КНТЕУ на турнірі був кандидат економічних наук Лазоренко Віталій Валерійович.

остання редакція 17.12.2019