Навчання працівників Рахункової палати за програмою семінару: «Застосування сучасного ділового мовлення»

В Інституті вищої кваліфікації 11 грудня 2019 року відбувся семінар для працівників Рахункової палати "Застосування сучасного ділового мовлення".

Програмою семінару було враховано побажання замовника та охоплено такі питання:

• Поняття національної і державної мови. Літературна мова, її головні ознаки. Мовні норми. Український правопис 2019: особливості імплементації норм.
  • Лексичні норми професійної комунікації. Лексичний тренажер. Орфографічні норми професійної комунікації. Граматичний тренажер.
  • Лексичні норми професійної комунікації. Лексичний тренажер. Граматичні норми професійної комунікації: числівник і числівникові сполучення; дієприкметник у фаховому спілкуванні.
  • Синтаксичні норми професійної комунікації: види активних і пасивних конструкцій, узгодження членів речення.

Слухачі високо оцінили роботу доцентів кафедри сучасних європейських мов університету: кандидата педагогічних наук Шашенко Світлани Юріївни, кандидата філологічних наук Тесленко Наталії Олександрівни та рівень організації освітнього процесу.

В анкетах слухачі висловили вдячність викладачам і організаторам та побажали продовжити співпрацю і наступного року.

остання редакція 12.12.2019
Vega