logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Іноземні студенти завершили семестрове навчання в КНТЕУ

Загальна інформація

Протягом першого семестру 2019-2020 навчального року в Київському національному торговельно-економічному університеті навчалося п’ять іноземних студентів у рамках програм міжнародної академічної мобільності.

Три студенти за обміном із Франції (Бізнес школаАуденсія) обрали навчання за такими магістерськими програмами англійською мовою викладання: Мелані Блан – “Туристичний та курортно-рекреаційний менеджмент”, Уго Банше та Габрієль Гастон – “Фінансове посередництво”.

За програмою Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" у нашому університеті пройшли семестрове навчання двоє студентів: Юлія Безендорф (Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт, Німеччина) за магістерською програмою англійською мовою викладання “Готельний і ресторанний менеджмент” та Євгеній Кізеліс (Варненський економічний університет, Болгарія) за бакалаврською програмою “Міжнародний бізнес”.

Студенти за обміном успішно пройшли навчання за обраними спеціалізаціями, знайшли нових друзів в Україні та ознайомилися з традиціями та культурою нашої країни.

12.12.2019
42265
5375
остання редакція 12.12.2019
Vega