Збірна КНТЕУ з баскетболу - чемпіон м. Києва серед студентів

Завершився ХХ Турнір з баскетболу на Кубок м. Києва серед студентів.

У фіналі, що відбувся 11 грудня 2019 року в спортивному комплексі НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, брали участь 10 кращих студентських команд Києва.

Володарем ювілейного трофею стала команда Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), яка у запеклій боротьбі перемогла Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) з рахунком 95:78!

Склад чоловічої баскетбольної команди КНТЕУ:

• Ханча Микита,
  • Куриленко Владислав,
  • Кушманцев Генадій,
  • Лавор Олег,
  • Швець Ярослав,
  • Заєць Ілля,
  • Ковальчук Іван,
  • Сидорук Олександр,
  • Пошабля Андрій,
  • Катков Микита,
  • Рач Валерій,
  • Шестюк Богдан,
  • Січний Андрій.

Дякуємо головному тренеру старшому викладачу кафедри фізичної культури Єльцову Денису Сергійовичу.

Вітаємо з перемогою!

остання редакція 17.12.2019