logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Наукова лекція: «Глобалізація принципів верховенства права»

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті, на кафедрі загальноправових дисциплін, у рамках Всеукраїнського тижня права була проведена лекція на тему «Глобалізація принципів верховенства права».

3 грудня 2019 року студенти та аспіранти університету ознайомилися з актуальними аспектами реалізації принципів права у правозастосовчій діяльності, у бізнесі та в громадянському суспільстві. Особливу увагу було приділено питанню практичного механізму застосування принципу верховенства права в Україні, стосовно якого у слухачів виникло багато запитань, на які відповідно вони отримали ґрунтовні відповіді.

Відкрив лекцію завідувач кафедри загальноправових дисциплін професор Крегул Юрій Іванович, зазначивши потребу більш глибокого вивчення цього питання.

Лектором виступив Чехович Сергій Болеславович - завідувач головного відділу департаменту правової політики Адміністрації Президента України, кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України, який акцентував необхідність розуміння висвітленого питання та його актуальність.

03.12.2019
42265
2884
остання редакція 16.12.2019
42265