logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Вивчаємо електронний документообіг із фахівцями-практиками

Загальна інформація

На кафедрі програмної інженерії та кібербезпеки в рамках викладання дисципліни «Електронний документообіг» протягом вересня – грудня цього року відбувся цикл лекцій та майстер-класів із залученням фахівців-практиків ТОВ «М.Е.ДОК» від компанії розробника системи електронного документообігу «M.E.Doc», яка є родоначальником електронного документообігу в Україні.

Заняття проводились зі студентами факультету обліку, аудиту та інформаційних систем у сучасних, оновлених комп’ютерних, де на робочих місцях встановлені, підтримуються і оновлюються фахівцями компанії мережева версії програми «M.E.Doc».

Студенти були залучені до роботи з електронними документами різних типів і призначенням, вчилися використовувати програму для подання звітності до контролюючих органів в електронному вигляді. Вони на практиці поглибили свої теоретичні знання, отримані на лекціях. Під час занять студенти мали змогу моделювати реальні бізнес-процеси, що відбуваються на підприємстві, самостійно створювати та відправляти бухгалтерську звітність, а також спробували себе як контрагенти, які обмінюються первинними документами.

У цьому семестрі 2019-2020 н.р. активно і творчо попрацювали з нашими студентами фахівці з розвитку персоналу компанії Кім Артем, Кондратюк Марина, Аладьїн Ігор, Коденцев Микита.

За підсумками проведених навчальних заходів, а також за результатами оцінювання фахівцями-практиками звітів студентів щодо роботи в системі електронного документообігу «M.E. Doc», приблизно 100 студентів отримали сертифікати компанії, що підтверджують результати їх успішного навчання.

Заняття проводились у рамках укладеної угоди про співробітництво компанії та КНТЕУ.

13.12.2019
433884
4777
остання редакція 17.12.2019
42265