Новорічний турнір у спортклубі «ОЛІМП» КНТЕУ

Наприкінці семестру в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися підсумкові змагання з жиму штанги лежачи.

Студенти змагалися в трьох вагових категоріях: до 70 кг, до 80 кг, понад 80 кг.

Призерами стали:

• у категорії до 70 кг:

І місце - Мирослав Мороз, ФРГТБ;
ІІ місце - Геннадій Білобров, ФМТП;
ІІІ місце - Андрій Коберник, ФЕМП;

• у категорії до 80 кг:

І місце - Олександр Шаповаленко, ФФБС;
ІІ місце - Дмитро Мірошниченко, ФТМ;
ІІІ місце - Нікіта Марей, ФТМ;

• у категорії понад 80 кг:

І місце - Євгеній Басюк ,ФОАІС;
ІІ місце - Слуцький Ярослав, ФТМ;
ІІІ місце - Віталій Асауленко, ФФБС.

Вперше в турнірі взяли участь дівчата: Влада Лях (ФЕМП) та Ліза Івчик (ФРГТБ), які «тисли» вагу майже на рівні з чоловіками.

Вітаємо переможців, учасників та вболівальників!

Дякуємо профспілці КНТЕУ та кафедрі фізичної культури за допомогу в організації змагань. Дякуємо спортсменам та їх наставникам старшим викладачам О. В. Черепову, В. М. Бражнику, А. А. Пивоварову за проведення та суддівство змагань.

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні і спорті та всього найкращого!

остання редакція 16.12.2019
Vega