logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візит Надзвичайного Повноважного Посла Грецької Республіки в Україні Васіліоса Борноваса

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет з офіційним візитом 16 грудня 2019 року відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Васіліос Борновас.

Під час візиту пан Посол зустрівся з ректором А. А. Мазаракі та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М.

У зустрічі взяла участь завідувач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Н. А. Мазаракі, яка є відповідальною за реалізацію трьохрічного Еразмус-проєкту з Університетом Західної Аттики, м. Афіни. Було обговорено перспективи його продовження, а також співпрацю за іншими спільними україно-грецькими програмами.

Особливу увагу було приділено питанню відновлення організації практики студентів ФРГТБ у закладах гостинності Греції. Посол з розумінням поставився до цього питання і було домовлено про конкретне опрацювання перспективи її відновлення вже у другому кварталі 2020 року.

Посол Васіліос Борновас з великою зацікавленістю зреагував на екскурсію по університету, високо оцінив здобутки та принади Київського національного торговельно-економічного університету.

16.12.2019
42265
5269
остання редакція 17.12.2019
42265