Конкурс на кращий випускний кваліфікаційний проєкт від аудиторської фірми «Grant Thornton Ukraine»

Кафедрою фінансового аналізу та аудиту та стейкхолдером ОП «Фінансовий контроль та аудит» – аудиторською фірмою «Grant Thornton Ukraine» - проведено конкурс на кращий випускний кваліфікаційний проєкт з аудиту. За результатами конкурсу були обрані кращі роботи, переможці нагороджені цінними подарунками.

Переможці конкурсу на кращий випускний кваліфікаційний проєкт з аудиту від стейкхолдера ОП «Фінансовий контроль та аудит» – аудиторської фірми «Grant Thornton Ukraine» - серед студентів Київського національного торговельно-економічного університету були визначені в таких номінаціях:

• «Кращий магістерський проєкт з аудиту» – Балай Костянтин Анатолійович;
  • «Креативність аудиторського проєкту» – Петрина Ірина Володимирівна;
  • «Інноваційність аудиторського проєкту» – Гуняга Наталія Олексіївна;
  • «Наукові розробки в аудиті» – Пацкань Юлія Вадимівна;
  • «Синергія науки і практики» – Гаврилів Юлія Миронівна та Глечик Вікторія Миколаївна.

Нагородження переможців відбулося під час урочистостей з нагоди випуску магістрів.

Щиро вітаємо учасників та переможців конкурсу!

Бажаємо усім випускникам успіхів, натхнення та кар’єрного зростання!

остання редакція 17.12.2019
Vega