logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Принцип «кайдзен» об’єднує лідерів – КНТЕУ та «Тойота-Україна»

Загальна інформація

«Безперервне удосконалення» є головним принципом, якого дотримується наш університет впродовж усього періоду свого існування. Відомий світовий бренд Toyota здобув свою високу репутацію теж, насамперед, дотримуючись цього принципу, відомого як «кайдзен» (у перекладі з японської) або «зміни на краще».

19 грудня 2019 року відбулося урочисте підписання меморандуму між Київським національним торговельно-економічним університетом та підприємством з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна». Від імені КНТЕУ меморандум підписав ректор університету А. А. Мазаракі, а від ПІІ «Тойота-Україна» – генеральний директор Юкічі Маруяма.

Під час зустрічі були висловлені сподівання на те, що співпраця в рамках меморандуму принесе в майбутньому свої додаткові корисні та якісні результати для обох сторін. Дуже приємно було почути добрі слова про наш університет від генерального менеджера департаменту післяпродажного обслуговування Олексія Цивінського (випусника КНТЕУ зі спеціальності «Менеджмент організацій» 2004 року), а також фахівця з персоналу та загальних питань Кароліни Поліковської.

Гостинна пропозиція щодо екскурсії по університету викликала велику зацікавленість у представників ПІІ «Тойота-Україна». Візит до Knute Hub та SMART-бібліотеки, знайомство з актовою залою та музеєм КНТЕУ дозволили гостям переконатися, що в нашому університеті все сфокусовано на забезпеченні високої якості навчання студентів. Гості були приємно вражені високим рівнем створених для студентів можливостей навчання в університеті та висловили сподівання на реалізацію спільних цікавих проєктів.

Щиро вітаємо всіх учасників події зі святом, зичимо миру та добробуту!

19.12.2019
42265
5489
остання редакція 20.12.2019
Vega