Новорічне свято для дітей

У Київському національному торговельно-економічному університеті 21 грудня 2019 року відбулося новорічне свято для дітей співробітників та студентів.

Дітки танцювали та співали пісень разом із вокальним ансамблем КНТЕУ. Розгадували загадки від дівчаток-сніжинок, водили хороводи, малювали та навіть брали участь у майстер-класі з гри на музичних інструментах і виконали разом з ансамблем КНТЕУ декілька новорічних творів.

Допомагали розважати діток і велетенські казкові звірята – символи факультетів, що викликало неабиякий ажіотаж.

Дітвора охоче брала участь у конкурсах, проте, звичайно, чекали на головного гостя та на солодкі подарунки.

Вітаємо з прийдешніми новорічними святами!

Затишку в оселях і тепла в серцях!

остання редакція 25.12.2019
Vega