Найкращий навчальний заклад сфери туризму 2019 – Київський національний торговельно-економічний університет

У готелі «Hyatt Regency Kyiv» 23 грудня 2019 року відбулася урочиста щорічна церемонія нагородження кращих представників туристичної сфери міста Києва та Київського регіону «KyivTourismAwards- 2019», на якій Київський національний торговельно-економічний університет вдруге отримав нагороду в номінації «Кращий навчальний заклад сфери туризму».

«КyivTourismAwards» – туристична премія, ініційована Управлінням туризму та промоцій Київської міської держадміністрації з метою взаємодії бізнесу та міста в напрямі розвитку Києва як туристичного центру країни, прагнення до досконалості та підвищення стандартів сервісу для киян та гостей європейської столиці!

На церемонію вручення відзнаки від університету були запрошені декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Надія Іванівна Ведмідь та професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Мирослава Веліксівна Босовська.

Ведмідь Н. І. від імені ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі привітала всіх переможців та подякувала організаторам цього заходу у сфері туризму за визнання плідної командної роботи колективу університету і високу оцінку їх внеску в розвиток туристичного бізнесу та запросила всіх до співпраці в якості стейкголдерів з підготовки висококваліфікованих кадрів для туристичної сфери.

остання редакція 25.12.2019
Vega