Результати ІІІ (міського) етапу ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 4 грудня 2019 року відбувся ІІІ (міський) етап ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 57 студентів ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації (переможців ІІ етапу), в тому числі 5 студентів КНТЕУ.

За результатами конкурсу ІІІ почесне місце посіли Стельмах Юлія Ігорівна (І курс, ФМТП, 14 група), науковий керівник, доц. канд. філол. наук Тесленко Наталя Олександрівна та Стремецька Анастасія Олександрівна (1 курс, ФМТП, 8 група) науковий керівник, доц. канд. філол. наук Гопанчук Ірина Григорівна.

Щиро вітаємо переможниць та її керівників. Бажаємо подальших успіхів і нових досягнень!

остання редакція 26.12.2019