Громадська організація "Жива Планета" зустрічається зі студентами-маркетологами

У Київському національному торговельно-економічному університеті 22 січня 2020 року відбулась відкрита зустріч студентів, аспірантів і викладачів із представницею Громадської організації "Жива Планета", керівником департаменту проєктів цієї організації Галиною Бузан.

КНТЕУ та, зокрема, кафедру маркетингу пов’язує із "Живою Планетою" багаторічна успішна співпраця у сфері екологічного захисту громадян України. За останні роки проведено кілька спільних успішних проєктів.

Галина Бузан є професіоналом із багаторічним досвідом, вона є авторитетною особою українського екологічного руху. Тема зустрічі «Впровадження сталих публічних закупівель із використанням екологічних критеріїв» є надзвичайно актуальною в умовах актуалізації екологічних проблем.

Галина Бузан щедро поділилася своїм досвідом зі студентами та аспірантами. Протягом її майстер-класу були представлені практичні кейси, дано відповіді на численні питання аудиторії.

Модератором зустрічі був завідувач кафедри маркетингу професор Є. В. Ромат.

Цікава деталь: зустріч, яка проводилася під час студентських канікул, зібрала понад 50 студентів та аспірантів. Були присутні також викладачі кафедри маркетингу.

Дякуємо Галині Бузан та усім учасникам за цікаву та теплу зустріч!

Після проведення майстер-класу було проведено перемовини щодо практичної участі викладачів кафедри маркетингу та студентів-маркетологів у маркетингових дослідженнях на замовлення Громадської організації "Жива Планета".

остання редакція 29.01.2020
Vega