Онлайн-видання "Weekend.Today" в гостях у КНТЕУ

Робота з партнерами — беззаперечний пріоритет діяльності Київського національного торговельно-економічного університету і результати її можна побачити в медіаплощині. Уже багато років КНТЕУ є співорганізатором і локацією проведення проєкту "Business2Students", куди кожного сезону як гості запрошуються професіонали з бізнес-середовища та ЗМІ.

Цього разу університет так справив враження на представників онлайн-видання "Weekend.Today", що вони вирішили підготувати масштабний журналістський проєкт "Один день у КНТЕУ: як живе студентський кампус". Світлана Максимець та фотограф Юлій Кудланик показали читачам умови, що створені для навчання та всебічного розвитку студентів, оновлення матеріально-технічної бази та всі найвизначніші досягнення останнім часом.

Адміністрація університету висловлює подяку редакції видання за професійно підготовлений матеріал. З повним текстом можна ознайомитися за посиланням.

остання редакція 29.01.2020
Vega