Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук

28 лютого 2020 року о 14:00 у спеціалізованій вченій раді К 26.055.05 Київського національного торговельно-економічного університету відбудеться захист дисертаційної роботи Масько Анни Миколаївни на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: «Інститут державної влади в системі конкурентних відносин» за спеціальністю 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки. Науковий керівник – д.е.н., професор Герасименко А.Г.

остання редакція 27.01.2020