Нове партнерство: підписано меморандум про співпрацю між КНТЕУ та Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією

У Печерській районній у місті Києві державній адміністрації 28 січня 2020 року відбулось урочисте підписання двостороннього меморандуму про співпрацю між КНТЕУ та Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією.

Меморандум підписали - ректор Анатолій Антонович Мазаракі та виконувач обов’язків голови Печерської райдержадміністрації Павло Миколайович Бабій.

Під час церемонії були присутні заступники голови ПРДА Невмержицький Анатолій Васильович, Донець Олена Петрівна, Печерська Катерина Олександрівна, перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська, декан факультету економіки, менеджменту та психології Міняйло Олександр Іванович, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Новікова Наталя Леонідівна, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Головня Юлія Ігорівна, директор центру розвитку кар’єри Назаренко Оксана Григорівна, начальник відділу організації та контролю діловодства Кучма Наталія Миколаївна та численні учасники апаратної наради Печерської РДА.

Павло Миколайович Бабій у своєму виступі виразив сподівання, що підписаний меморандум стане поштовхом для розробки і впровадження сучасних освітніх програм та відкриватиме нові можливості для студентської молоді в реалізації цікавих проєктів.

Анатолій Антонович Мазаракі висловив надію на ефективний розвиток партнерства та підкреслив: «Сьогодні ми укладаємо меморандум, у який закладено нові ідеї та сподівання, партнерські відносини з підготовки майбутніх фахівців місцевого самоврядування, участь у навчальному процесі, освітні та наукові дослідження, студентська практика та працевлаштування».

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці, участі Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в діяльності КНТЕУ з питань: моніторингу ситуації на ринку праці та освіти, вивчення потреб професійного середовища, запитів роботодавців; підготовки пропозицій щодо відкриття нових освітніх програм та удосконалення існуючих; практичної підготовки студентів; проведення підсумкової атестації студентів.

Під час реалізації меморандуму з 3 лютого 2020 року заплановано проходження практики здобувачами вищої освіти 4 курсу освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

Дякуємо нашим партнерам за зустріч, сподіваємось, що це стане початком продуктивної спільної дороги в майбутнє!

остання редакція 29.01.2020
Vega