Випускниця КНТЕУ здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт за спеціалізацією «Менеджмент персоналу»

Якісна освіта студентів – це не лише стратегічне завдання КНТЕУ, але й вагомий фактор подальшого успішного працевлаштування та професійного становлення випускників. Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Менеджмент» за спеціалізацією «Менеджмент персоналу», що відбувся 23 січня 2020 року на базі Київського національного університету технологій та дизайну, укотре дозволив оцінити високий рівень конкурентоспроможності студентів та «звірити годинники» щодо належної якості їх підготовки.

У конкурсі взяла участь випускниця 2019 року Марія Остапенко, яка представила роботу на тему «Система командного менеджменту на підприємстві». За результатами експертного оцінювання 57-ми представлених на конкурс робіт із 19 ЗВО України, вона посіла ІІ місце за високу якість теоретичної підготовки та практичне впровадження результатів.

Кафедра менеджменту щиро вітає Марію Остапенко та її наукового керівника Ірину Миколайчук із високою оцінкою їх спільної праці та сподівається на майбутні перемоги та досягнення у вирії наукових подій!

остання редакція 03.02.2020
Vega