Студентів КНТЕУ запросили долучитися до лакшері-бізнесу

Останнім часом ринок туристичних послуг потребує фахівців, які надаватимуть лакшері послуги для віп-клієнтів, враховуючи індивідуальні смаки і побажання кожного. Саме серед студентів університету намагалась знайти таких спеціалістів Тетяна Дорофеєва, менеджер з персоналу Клубу елітного туризму «Сьоме небо». На зустрічі, яка відбулася 4 лютого, представниця бізнесу розповіла про особливості роботи в цьому сегменті, вимоги до співробітників, можливості для професійного та особистісного розвитку для співробітників компанії.

Спікер запросила всіх охочих долучитися до команди професіоналів компанії та запропонувала розпочати знайомство з проходження практики в компанії.

Зустріч відбулася за сприянням Центру розвитку кар’єри та кафедри туризму та рекреації.

Довідково: Клуб елітного туризму «Сьоме небо» більше 15 років відшліфовує майстерність надання туристичних послуг, на початку своєї діяльності зайнявши нішу luxury travel. Це єдина компанія, яка в рік відвідує до 15 міжнародних виставок, щоб задовольнити потреби найвибагливіших мандрівників.

04.02.2020
остання редакція 10.02.2020