Високі результати на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету успішно взяли участь у Командному чемпіонаті України з легкої атлетики у місті Суми, що завершився 1 лютого 2020 року.

Шкурко Вікторії (ФФО) в запеклій боротьбі зовсім трохи не вистачило до омріяної перемоги одразу на двох бігових дистанціях. У підсумку Вікторія посіла – ІІ місце з бігу на 1500 м з результатом 4 хв. 31 сек. та ІІ місце з бігу на 3000 м з особистим рекордом 9 хв. 31 сек.

Ястреб Ярослава (ФФО) до останнього боролася за перемогу на своїй коронній дистанції та виборола – ІІ місце з бігу на 2000 м. з перешкодами з результатом 6 хв. 39 сек., та посіла IV місце з бігу на 3000 м. (10 хв. 45 сек.).

У скарбничці легкоатлеток 3 срібні медалі з Командного Чемпіонату України, з чим ми щиро вітаємо збірну команду та їх наставників викладачів кафедри фізичної культури: старшого викладача, Заслуженого тренера України Приходька Віталія Миколайовича та старшого викладача Ковальову Анастасію Олександрівну. Бажаємо подальших перемог!

01.02.2020
остання редакція 10.02.2020