Дипломи МВА від Університету Гульєльмо Марконі (Рим, Італія)

Перші випускники програми «Міжнародне бізнес-адміністрування» Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, які паралельно навчалися в Університеті Гульєльмо Марконі (Рим, Італія), отримають дипломи THE MASTER in BUSINESS ADMINISTRATION цього першого в Італії відкритого університету, який входить до 25-ти кращих університетів світу рейтингу U-Multirank у категорії Joint International Publications.

Магістерська програма «Міжнародне бізнес-адміністрування» (ІМВА) – це програма подвійного дипломування, спрямована на менеджерів, які планують зробити наступний важливий крок у кар’єрному зростанні, приділяючи особливу увагу розвитку глобальної кар'єри на стратегічному рівні прийняття рішень на основі теорії сучасного міжнародного бізнесу і практики управління.

Детальніше про програму.

05.02.2020