logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентський обмін між КНТЕУ та Бізнес школою «Ауденсія»

Загальна інформація

Нещодавно студенти Київського національного торговельно-економічного університету Жакун Олексій та Шаран Дар’я повернулися з семестрового навчання в Бізнес школі «Ауденсія» (м. Нант, Франція) за програмою «Міжнародний магістр з менеджменту» в рамках угоди про співробітництво. А Погоріла Дарина поїхала навчатися до Бізнес школи на другий семестр за магістерською програмою «Медіа та комунікації».

Бізнес школа «Ауденсія» за рейтингом HappyAtSchool®2020, що оцінює якість умов студентського життя, посіла перше місце серед французьких бізнес шкіл.

Щорічно цей провідний європейський заклад вищої освіти організовує зимову та літню школи з економіки, менеджменту та маркетингу. Двоє студенток КНТЕУ, Андрієшин Ірина та Ладига Поліна, успішно закінчили у січні поточного року тижневий курс «Брендинг та інновації» зимової школи «Winter Programme-2020», що проходила у м. Париж, Франція.

Варто відзначити, що студентський обмін є двостороннім. У минулому семестрі три студенти за обміном з Бізнес школи «Ауденсія» навчалися в КНТЕУ за такими магістерськими програмами англійською мовою викладання: Мелані Блан – «Туристичний та курортно-рекреаційний менеджмент», Уго Банше та Габрієль Гастон – «Фінансове посередництво». Зараз ще двоє французьких студентів, Бертрана Ійо та Клеманс Лоріо де Рувре, навчаються у поточному семестрі за магістерською програмою англійською мовою викладання «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

З питань щодо семестрового навчання в Бізнес школі «Ауденсія» та  участі в літній школі «Audencia Summer Term-2020» звертатися до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229).

07.02.2020
433884
5233
остання редакція 02.06.2020
433884