logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День всіх закоханих

Загальна інформація

14 лютого 2020 року об 11:30 у Гранд-холі КНТЕУ (корпус А) будуть проведені заходи з нагоди  відзначення Дня всіх закоханих.

У цей день факультету фінансів та обліку створив спеціальну зону, де у кожної бажаючої пари буде можливість «узаконити» свої стосунки, отримати свідоцтво про шлюб  та відчути себе у ролі наречених, але, нажаль, тільки на один день.

А для тих, хто ще не знайшов свою другу половину факультет міжнародної торгівлі та права організовує швидкі побачення «Speed Dating» о 14:00 біля роялю, у форматі спілкування протягом декількох хвилин.

Від факультету ресторанного-готельного та туристичного бізнесу ви зможете отримати валентинку-передбачення від Амура, щоб точно знати, як діяти у день всіх закоханих. Також, на вас чекає яскрава фотозона, де ви зможете зробити фото, але головне те, що в кінці дня виберуть найкраще фото, яке отримає приємний сюрприз!

Також біля входу до корпусу «А» відбудеться чергова акція від факультету економіки, менеджменту та психології «ФЕМП зігріває»,  аби у цей зимовий день подарувати кожному не тільки любов, а й чашечку гарячого чаю з печивом.

Ну а для пар, що вже у стосунках і хочуть перевірити як добре вони знають один одного факультет торгівлі та маркетингу проводить цікаву гру  у читальній залі корпусу «Б» о 14:00.

Окрім цього на вас чекає святкова атмосфера та гарний настрій.

Запрошуємо всіх бажаючих !

10.02.2020
42265
370
остання редакція 13.02.2020
vovriz