Свято закоханих у студмістечку КНТЕУ

День всіх закоханих – це день єднання сердець, романтичних вчинків та приємних сюрпризів. Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об'єднує людей, попри різні характери, смаки та інтереси.

12 лютого в гуртожитку №3 відбувся конкурс між найкращими парами нашого студмістечка. На святкування завітали декан ФМТП Пальчук Петро Миколайович, заступник декана ФРГТБ з виховної роботи Жученко Валентина Григорівна, заступник декана ФІТ з виховної роботи Лазоренко Віталій Валерійович, директор студмістечка Последнік Ірина Михайлівна, заступник директора студмістечка Сиса Олена Володимирівна, завідувач гуртожитку №1 Вацковська Тетяна Михайлівна, завідувач гуртожитку №2 Чередничок Наталія Володимирівна, завідувач гуртожитку №3 Скіба Надія Василівна, завідувач гуртожитку №4 Базилюк Галина Іванівна, завідувач гуртожитку №6 Каніболоцька Інна Анатоліївна, голова РСС КНТЕУ Петровська Дар’я Олександрівна та представники РСС гуртожитків.

Цього зимового вечора на глядачів чекала цікава програма, а саме: веселі конкурси, пристрасні танці, романтичні пісні та жарти у форматі Stand Up. Наші пари всіма силами намагалися здобути перемогу в конкурсах, показати своє щире кохання та весело провести час разом з гостями заходу.

Після підрахунку балів нашим справедливим журі, було визначено переможців. Кожній парі була присуджена особиста номінація:

• "Найхаризматичніша пара" – пара гуртожитку № 1;
  • "Найталановитіша пара" – пара гуртожитку № 2;
  • "Найкреативніша пара" – пара гуртожитку № 4;
  • "Найромантичніше пара" – пара гуртожитку № 6.

А звання «Найкращої пари студмістечка КНТЕУ-2020» отримала пара з гуртожитку №3. Вітаємо їх! Усі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки.

Даруйте любов і отримуйте. Бажаємо вам скоріше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати!

остання редакція 18.02.2020