logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Презентація програми стажування для студентів КНТЕУ в корпорації "ROSHEN"

Загальна інформація

У рамках проєкту «Майстерня професійного зростання» 13 лютого 2020 року відбулася зустріч фахівців із корпорації "Roshen" і студентів КНТЕУ.

На зустрічі в.о. керівника відділу підбору та адаптації персоналу Волошина Наталія ознайомила студентів з умовами програми стажування, яка зараз відкрита в компанії.

Керівник відділу оцінки та навчання персоналу Савкіна Ольга детально розповіла про етапи відбору на участь у програмі та умови стажування: оплачуване 3-місячне стажування, компенсація обідів, офіційне працевлаштування та медичне страхування після успішного стажування.

Особливо студентів зацікавила інформація про можливість отримати досвід за напрямками: якість, IT, фінанси, HR.

Захід відбувся за сприянням Центру розвитку кар’єри.


Довідково: "ROSHEN" входить до першої тридцятки рейтингу "Candy Industry TOP-100". Корпорація виробляє більше 300 видів кондитерських виробів беззаперечної якості (шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети та торти). Загальний обсяг виробництва приблизно 300 тисяч тонн на рік. Продукція представлена в Україні, США, Канаді, Європі, Ізраїлі, Грузії, Китаї, Японії, Кореї, Казахстані, Вірменії та інших країнах. Виробничі потужності "ROSHEN" розташовані в Україні, Литві та Угорщині й сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів.       

13.02.2020
42265
4553
остання редакція 14.02.2020
Vega