Професіонали провідного банку з іноземним капіталом АТ "ПроКредит Банк" навчають студентів факультету фінансів та обліку

Фахівцями АТ "ПроКредит банк" проведено 10 лютого 2020 року відкрите заняття для студентів спеціалізацій "Банківська справа", "Фінансове посередництво" та "Міжнародні фінанси", яке організовано кафедрою банківської справи та Центром розвитку кар'єри.

Спеціалісти з питань роботи з бізнес-клієнтами Тетяна Дзюба та Ірина Цвілюк презентували студентам основні принципи та напрями діяльності АТ "ПроКредит Банк", а також провели майстер-клас та воркшоп ведення переговорів із партнерами, під час яких студенти ознайомилися з основними етапами ділових переговорів, а також оволоділи навичками та психологічними прийомами, які необхідно використовувати під час зустрічей з різними типами клієнтів та партнерів. Крім того, представники банку відповіли на запитання студентів, запросили їх до проходження практики та стажування, зокрема в представництві банку в Сербії.

остання редакція 18.02.2020
Vega