logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Юридичні практики: реальні кейси від приватних виконавців

Загальна інформація

На запрошення професора кафедри  міжнародного, комерційного та цивільного права Фурси Є. І. та за сприянням РСС ФМТП 14 лютого 2020 року було проведено відкриту лекцію для студентів ФМТП за участю приватних виконавців Ольги Юхименко та Анатолія Телявського.

Фахівці провели лекцію щодо особливостей роботи приватного виконавця в Україні і процесу стягнення проблемних активів боржників. На прикладах реальних виконавчих дій студенти разом з діючими виконавцями розібрали проблему примусового входження виконавця до приміщень боржника, а також арешту і вилучення транспортних засобів і співпраці з правоохоронними органами.

Особливий інтерес серед студентів викликала демонстрація відеоматеріалів з місць примусового вилучення транспортних засобів та примусового входження виконавців до приміщення боржника. Наочна демонстрація та паралельне коментування своїх дій Анатолієм Телявським та дій інших осіб, які були на боці боржника, дозволило всім присутнім відчути себе на місці події та зрозуміти особливості нелегкої роботи приватного виконавця.

Дякуємо Ользі Юхименко та Анатолію Телявському за співпрацю! Чекаємо на нові цікаві зустрічі.

14.02.2020
42265
4567
остання редакція 20.02.2020
Vega