Юридичні практики: реальні кейси від приватних виконавців

На запрошення професора кафедри  міжнародного, комерційного та цивільного права Фурси Є. І. та за сприянням РСС ФМТП 14 лютого 2020 року було проведено відкриту лекцію для студентів ФМТП за участю приватних виконавців Ольги Юхименко та Анатолія Телявського.

Фахівці провели лекцію щодо особливостей роботи приватного виконавця в Україні і процесу стягнення проблемних активів боржників. На прикладах реальних виконавчих дій студенти разом з діючими виконавцями розібрали проблему примусового входження виконавця до приміщень боржника, а також арешту і вилучення транспортних засобів і співпраці з правоохоронними органами.

Особливий інтерес серед студентів викликала демонстрація відеоматеріалів з місць примусового вилучення транспортних засобів та примусового входження виконавців до приміщення боржника. Наочна демонстрація та паралельне коментування своїх дій Анатолієм Телявським та дій інших осіб, які були на боці боржника, дозволило всім присутнім відчути себе на місці події та зрозуміти особливості нелегкої роботи приватного виконавця.

Дякуємо Ользі Юхименко та Анатолію Телявському за співпрацю! Чекаємо на нові цікаві зустрічі.

остання редакція 20.02.2020
Vega