Виїзні заняття з дисципліни «Навчальний банк» в АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Студентам 4 курсу ФФО спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізацій «Банківська справа» та «Фінансове посередництво» освітнього ступеня «бакалавр» 5-10 лютого 2020 року було проведено виїзні заняття до АТ «Райффайзен Банк Аваль».

Під час занять студентів ознайомили: з історією банківської групи Райффайзен; новим форматом побудови відділень банків (прозорі кімнати для переговорів, приміщення для касового обслуговування клієнтів, електронні каси); процедурами здійснення основних операцій банків; особливостями надання послуг Premium Banking, новітніми цифровими додатками та пристроями проведення банківського обслуговування клієнтів.
Працівники HR-підрозділу банку виступили з мотиваційною презентацією кар’єрних можливостей у банку.
Приємною несподіванкою стала зустріч студентів із випускниками нашого університету, які працюють в АТ «Райффайзен Банк Аваль» на керівних посадах.
А найбільш активних студентів наприкінці чекали приємні подарунки від банку.

Кафедра банківської справи щиро вдячна нашому надійному партнеру за чудову організацію виїзних занять.

остання редакція 20.02.2020
Vega