Підготовка офіцерів запасу: інформація для студентів

*Набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

У  КНТЕУ відбулася зустріч із деканом факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського, кандидатом технічних наук, полковником запасу Марценківським Вадимом Тадеушевичем.

Під час лекції студенти ознайомилися з умовами прийому на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на 2020 рік.

Більш детальну інформацію про університет можна знайти за посиланням www.nuou.org.ua.

остання редакція 14.04.2020