У КНТЕУ написали диктант з української мови

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови 18 лютого 2020 року та до 150-річчя з дня народження Лесі Українки кафедра сучасних європейських мов ФМТП провела диктант з української мови.

У вітальному слові перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Н. В. наголосила на консолідуючій ролі української мови в житті суспільства, на формуванні українських традицій, на винятковому внеску Лесі Українки у розвиток української літератури, у культурне, освітнє та суспільно-політичне життя України. Наталія Володимирівна  закликала студентську молодь плекати, берегти, постійно удосконалювати й поважати рідне слово.

Учасників заходу привітали в.о. декана факультету міжнародної торгівлі та права Гончарова Ю. А., завідувач кафедри сучасних європейських мов Януш О. Б., які побажали успіхів у написанні диктанту.

У заході брали участь студенти 1-3 курсів усіх факультетів та аспіранти КНТЕУ, співробітники бухгалтерії, відділу міжнародних зв’язків і навчального відділу.

Найвищі оцінки за диктант отримали:

1. Шапран Еліна Юріївна (спеціаліст відділу міжнародних зв’язків);
  2. Ткачук Галина Євгенівна (спеціаліст навчального відділу);
  3. Романченко Тетяна Володимирівна (аспірант кафедри маркетингу ФТМ);
  4. Зоря Марія Миколаївна (студентка 1 курсу 7 групи ФТМ);
  5. Дорошенко Анастасія Сергіївна (студентка 1 курсу 17 групи ФТМ);
  6. Крупа Роман Андрійович (студент 1 курсу 8 групи ФЕМП);
  7. Шевченко Марина Юріївна (студентка 1 курсу 14 групи ФРГТБ);
  8. Андреєва Яна Василівна (студентка 1 курсу 8 групи ФРГТБ);
  9. Медведєва Ірина Глібівна (студентка 2 курсу 3 групи ФЕМП).

Щиро дякуємо всім учасникам, бажаємо творчих успіхів і натхнення в мистецтві оволодіння рідним словом.

остання редакція 30.09.2020