«Association of Chartered Certified Accountants (АССА)» – світовий лідер у сфері аудиту, фінансів та обліку в КНТЕУ

З ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету стейкголдери освітньо-професійної програми «Фінансовий контроль та аудит» – АССА – презентували кваліфікаційну програму «Association of Chartered Certified Accountants (АССА)» 19 лютого 2020 року.
Партнери розкрили шлях до АССА та схему (порядок) іспитів, а також висвітлили додаткові конкурентні переваги та можливості для студентів у рамках зарахування блоків іспитів. Вікторія Волотовська, менеджер із регіонального розвитку, наголосила, що наявність кваліфікації АССА допомагає в побудові успішної кар`єри в будь-якій області: студенти можуть працювати в державному або приватному секторі, аудиторській фірмі, іноземній компанії або займатися власним бізнесом. Захід супроводжувався жвавим обговоренням, а учасники отримали позитивні емоції.
За офіційною інформацією АССА 93 % роботодавців вважають, що АССА – це бренд міжнародного рівня.

Щиро дякуємо партнерам за активне долучення студентів до здобутків світового аудиту та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 20.02.2020
Vega