Фахівці Сілезького технологічного університету поділилися знаннями зі студентами та науковцями КНТЕУ

18 лютого факультетом міжнародної торгівлі та права було організовано лекцію-дискусію для студентів освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» англійською мовою викладання, аспірантів та викладачів.

Запрошені гості - професори Александра Кужер, Дариуш Кравчик та Алексій Ківілінський із Сілезького технологічного університету (м. Глівіце, Польща).

У рамках заходу обговорювались питання постіндустріального туризму на прикладі розвитку індустріальної пам'ятки "Шахта Гвідо" (Kopalnia Guido) у місті Забже (Zabrze), Польща, а також використання когнітивних технологій у навчанні.

Після заходу іноземні гості відвідали SMART та мультимедійну бібліотеку, коворкінг KNUTE HUB.

остання редакція 25.02.2020