У КНТЕУ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

Сьогодні в багатьох містах України проводяться меморіальні заходи, присвячені пам'яті загиблих героїв.

Студенти КНТЕУ також запалили лампади біля пам’ятного стенду, на знак поваги до їх мужності, сміливості та відданості рідній країні, та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Вічна пам'ять героям.

остання редакція 24.02.2020