logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Мова єднання: у КНТЕУ відзначили Міжнародний день рідної мови

Загальна інформація

Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь...

Т. Шевченко

Інтернаціональними творчими номерами ознаменувалася концертна програма заходу, що відбулася в Київському національному торговельно-економічному університеті. Міжнародний день рідної мови об’єднує представників двадцяти п’яти країн світу, які як студенти та аспіранти здобувають освіту в КНТЕУ.

Іноземні студенти – представники націй презентували свою рідну культуру, а згодом і творчі номери з автентичними нотками своїх народів.

Святковий захід вкотре довів, що щирі емоції однаково звучать на будь-якій мові.

Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі урочисто відкрив концертну програму, й, з нагоди свята, нагородив подякою студентів-іноземців, учасників заходу, а також учасників мовно-літературних конкурсів та загальноуніверситетського диктанту.

Загалом іноземні та українські студенти у своїх творчих номерах представили культуру Азербайджану, Афганістану, Нігерії, Марокко, Білорусі, Грузії, В'єтнаму, Кот-Д’Івуару, Узбекистану та, звичайно ж, України!

Чужого навчайтесь – та свого не цурайтесь! Наша країна є однією з небагатьох держав, де представникам інших народів надано можливість здобувати повну середню освіту з усіх предметів рідною мовою. Пишаємося, що українська – є мовою єднання, саме під таку однойменну пісню на сцені замайоріли прапори країн учасників.

З Міжнародним днем рідної мови!

21.02.2020
42265
5798
остання редакція 24.02.2020
Vega