Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» від 4 жовтня 2019 року № 1271 КНТЕУ визначено базовим вищим навчальним закладом щодо проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з товарознавства.

Перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з товарознавства відбувся 25 лютого 2020 року на базі КНТЕУ, другий етап ІІ туру – підсумкова науково-практична конференція для учасників Конкурсу відбудеться 24 березня 2019 року.

Результати

24.02.2020