logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Підсумкова атестація студентів освітнього ступеня «Бакалавр»: черговий фініш і новий злет

Загальна інформація

Підсумком навчання студентів університету освітнього ступеня «бакалавр» є кваліфікаційний екзамен. Для більшості випускників – це стартовий майданчик для подальшого руху в навчанні на рівні «магістр» та реалізації кар’єри.

Протягом – 18-19 лютого 2020 року 45 випускників заочної форми навчання зі спеціалізації «Менеджмент організацій» успішно склали кваліфікаційний екзамен. Очолила екзаменаційну комісію стратегічний партнер кафедри менеджменту – директор ТОВ «РІВА-СЕРВІС» В. В. Рибак.

Комплексність підсумкових випробувань дозволила реально оцінити стан готовності майбутніх менеджерів виконувати окреслені кваліфікаційними вимогами завдання у своїй подальшій практичній діяльності та їх високий рівень підготовки. За результатами випробувань  екзаменаційна комісія дійшла висновку, що компетентності студентів-випускників сформовано в повному обсязі відповідно до стандарту вищої освіти МОН України.

Вітаємо студентів з успішним складанням кваліфікаційного екзамену і до зустрічі в аудиторіях після вступу на магістерські програми. Ви зробили правильний вибір вже сьогодні!

Життя готує ще багато різноманітних іспитів та випробувань, які ми бажаємо всім скласти на «100 балів»!

І нехай нам у всьому щастить!

19.02.2020
42265
4399
остання редакція 26.02.2020
Vega