logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Колодій (Масниця) – 2020 із ФРГТБ

Загальна інформація

Доброю традицією в Київському національному торговельно-економічному університеті є зустріч весни разом із факультетом ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

25 лютого в Гранд-холі університету відзначали КОЛОДІЯ або МАСНИЦЮ. На свято завітали ректор А. А. Мазаракі, перший проректор з науково-педагогічної роботи Н. В. Притульська, проректор з наукової роботи С. В. Мельниченко, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В. М. Сай, декани факультетів, співробітники, студенти, гості та запрошені учні спеціалізованої школи № 234 з поглибленим вивченням економіки і права.

У програмі заходів: конкурс-презентація традицій святкування Колодія, учасниками якого були збірні команди першокурсників ФРГТБ, частування млинцями. Студенти творчо підійшли до оформлення тематичних столів з елементами народної атрибутики святкування Масниці та креативного поєднання сучасної й народної стилістики, представлення традиційних святкових страв.

У своїх презентаціях студенти показали знання з історії цього свята, продемонстрували творчі номери, чим вразили гостей.

Учасники команд першокурсників ФРГТБ були нагороджені цінними подарунками за активну участь та пропагування народних традицій.

Тож усіх вітаємо з Колодієм та чекаємо на це традиційне свято наступного року.

25.02.2020
42265
5376
остання редакція 26.02.2020
Vega