logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Презентація міжнародної консалтингової компанії «КPMG»

Загальна інформація

У рамках проєкту «Майстерня професійного зростання» 25 лютого 2020 року відбулася зустріч студентів факультету фінансів та обліку з представником компанії KPMG.

Спеціаліст з пошуку талантів відділу персоналу КPMG Анастасія Дріжук детально розповіла про кар'єрні та освітні можливості для студентів у компанії.

Під час презентації студенти дізнались: на що потрібно звернути увагу під час вибору майбутнього кар’єрного шляху, як зробити своє резюме привабливим для роботодавців та ефективно підготуватися до співбесіди. Також пані Анастасія розповіла про цікаву та різноманітну роботу помічників аудиторів, про можливість працювати неповний робочий день, перспективи кар’єрного зростання та запросила пройти тестування  в компанії.

Довідково: KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В Україні компанія здійснює свою діяльність з 1992 року і надає послуги з аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, а також консультаційні послуги з фінансових питань провідним вітчизняним та міжнародним підприємствам та організаціям. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG є не лише однією з лідируючих міжнародних компаній у сфері професійних послуг, але й одним з найбільш перспективних роботодавців.

25.02.2020
433884
3946
остання редакція 26.02.2020
Vega