logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Компанія "МЕТРО" стала стратегічним партнером КНТЕУ

Загальна інформація

Співпраця Київського національного торговельно-економічного університету з ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є різносторонньою і перевіреною часом.

Компанія є активним учасником ярмарків вакансій, днів кар’єри, днів університету, що відбуваються в КНТЕУ. Зараз реалізується спільний проєкт із Центром бізнес-тренінгу: «Дизайн професійного середовища, віртуального підприємства торгівлі ТОВ «Гермес».

Логічним продовженням співробітництва стало підписання договору про співпрацю між компанією і університетом, яке відбулося 27 лютого. Договір підписали зі сторони КНТЕУ ректор Анатолій Антонович Мазаракі зі сторони "МЕТРО" директор з управління персоналом Ірина Валеріївна Брижак. Підписанти задекларували наміри розширити напрями співпраці, адже бізнесу не вистачає висококваліфікованих фахівців, якісну підготовку яких здійснює КНТЕУ. Університет зацікавлений у стейкголдерах, які на практиці формуватимуть необхідні професійні навички у студентів.

Сьогодні загалом у мережі торговельних центрів «МЕТРО Кеш енд Кері  Україна» працює приблизно 130 випускників КНТЕУ і 28 випускників у штаті офісу підтримки "МЕТРО".

На зустрічі з нагоди підписання договору були присутні перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська, декани факультетів, завідувачі кафедр, директори центрів та Якубенко Людмила Іванівна – спеціаліст з пошуку талантів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».


Довідково: "METRO" – провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. Компанія представлена у 25 країнах, з головним офісом у м. Дюссельдорф, Німеччина. Налічує понад 150 000 співробітників у світі.

27.02.2020
433884
5832
остання редакція 01.03.2020
Vega