Перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

У Київському національному торговельно-економічному університеті 27 лютого 2020 року відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит».

На конкурс надійшло 105 студентських наукових робіт. У складі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» працювали 25 науково-педагогічних працівників із 15 провідних закладів вищої освіти.

Щиро дякуємо членам конкурсної комісії за фаховий підхід в оцінюванні наукових студентських робіт.

остання редакція 01.03.2020
Vega