logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

На ФРГТБ відбувся другий український професійний дегустаційний конкурс «INDEPENDENT СRAFT»

Загальна інформація

Щомісяця в КНТЕУ відбуваються події, що запам’ятовуються надовго як їх організаторам, так і учасникам. Деякі з них стають уже й традиційними, як-от Другий український професійний дегустаційний конкурс «INDEPENDENT СRAFT» на здобуття премії «Ukrainian Craft Spirits Awards», що відбувся 24 лютого 2020 року у лабораторії енології та барної справи головного корпусу університету.

Учасників та гостей конкурсу привітали ректор КНТЕУ А. А. Мазаракі та голова ГС «Асоціація крафтових дистиляторів України» К. Ю. Лавренова. Загалом на конкурсі було представлено 20 зразків крафтових напоїв українських виробників у номінації «Зернові дистиляти. Віскі».

У його організації та проведенні активну участь узяли викладачі та студенти ФРГТБ, а також фахівці провідних крафтових виробників в Україні, які увійшли до складу журі та визначили переможців. Під час панельної дискусії членами журі розглядалися питання щодо перспектив та економічної доцільності легалізації міцних крафтових напоїв. Професійний дегустаційний конкурс спрямований на об'єднання зусиль вітчизняних крафтовиків, підвищення рівня їх конкурентоспроможності не лише на вітчизняному ринку, а й на міжнародному ринку, завдяки обміну новинами крафтового виробництва, набуттю навичок зміцнення професійної майстерності та міжпрофесійних комунікацій.

Керівництво ГС «Асоціація крафтових дистиляторів України» щиро дякує своїм партнерам за допомогу в організації та проведенні конкурсу і висловлює готовність до подальшої плідної співпраці.

24.02.2020
42265
4815
остання редакція 02.03.2020
Vega